SparkDrive logo

Ikona wyboru języka polskiego Ikona wyboru języka angielskiego
Produkty dostępne od ręki

O nas

Grupa Spark Promotions

Powołaliśmy międzynarodowa grupę Spark Promotions w 2003. Członkami założycielami są agencje reklamowe BTL z Anglii, Irlandii, Polski, Węgier i Niemiec. Koncentrujemy się wyłącznie na obsłudze Klienta ostatecznego: firm i instytucji, który używają naszych produktów do budowy własnego wizerunku.

Pomysł na zawiązanie grupy zrodził się na wspólnym spotkaniu na targach branżowych. Głównym celem grupy jest dzielenie się doświadczeniem, ujednolicenie warunków zakupu produktów reklamowych, wydawanie jednolitego w całej Europie katalogu. Siłą grupy Spark jest europejski rynek z kilkuset milionami konsumentów. Z produktami z katalogu Spark docieramy do większości krajów na naszym kontynencie. Kładziemy nacisk na wspólne negocjacje z dostawcami: głównymi importerami gadżetów reklamowych w Europie i z producentami w Azji.

W 2005 do grupy dołączyły agencje reklamowe z Bułgarii i Słowenii. Rozszerzyliśmy naszą sprzedaż na terenie Austrii. W 2006 powstało biuro Spark Promotions na Ukrainie. Od 2008 roku podpisaliśmy umowę agencyjną z naszym partnerem na Białorusi.

W tym roku obsługiwaliśmy ponad 350 aktywnych Klientów na polskim rynku. Dużą część spośród nich obsługujemy od lat. W ciągu roku zyskujemy 20-30 nowych, stałych kontrahentów wśród najprężniejszych krajowych Firm.
 

Certyfikaty
Standardy
hermesbirkinae parsmovies